RECENZE

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
Novější 1
 • 8. 9. 2019 21:36
  Olga
  flamenco

  Těžko bych si vymyslela ještě další superlativy , ale přijďte se přesvědčit!!!!!!!
  Olga


 • 5. 9. 2019 16:20
  Tereza
  *****

  Petrou vedené kurzy flamenka jsou opravdu pro každého. Není trpělivější a laskavější lektorky tance v Praze, takže se nikdo nemusí bát, že si bude připadat hloupě, když nechápe kroky hned na poprvé. Nebo napodruhé. Někdy i napotřetí. Flamenko občas může být i pěkně těžké, ale s Petrou vás nikdy neopustí chuť se do toho obout a trpělivě všechny kroky a variace opakovat, dokud se neprotančíte k potlesku na společném vystoupení na závěr roku. A to je neuvěřitelně fajn pocit!


 • 3. 9. 2019 13:10
  Jana
  zkušenost/recenze

  Flamenco je krásný tanec... lektorka Petra je laskavá a krásná talentovaná dáma s velkou mírou empatie a vstřícnosti...je třeba něco dodávat? Oleee ;)


 • 2. 9. 2019 13:59
  Martina
  Lekce si nemůžu vynachválit

  Na tyto taneční kurzy chodím už dlouho. Je to skvělé spojení pohybu, hudby a přátelské party lidí, kterým se líbí flamenko.
  Lektorka Péťa Šťastná je perfektní, vždycky nás motivuje a zařídí nám možnost nějakého vystoupení, což je parádní povzbuzení nejen pro nás-tanečnice, ale i naše příbuzné a blízké :)
  Chodit do Estudia Feliz k Pétě je super koníček :)
  Díky.


 • 1. 9. 2019 15:01
  Zuzana Přikrylová
  Zuzana *****

  Když se ohlédnu nazpátek, tak s Petrou tančím víc než 15 let. Každý učitel musí mít radost, kkyž učí talentovaného žáka a vidí jeho pokroky. Ne každý učitel má trpělivost s žáky, kterým příroda talent nedala , ale tam je třeba jeho práci ocenit dvojnásob. Petra má pořád hodně trpělivosti a empatie pro nás taneční " dyslektiky" a proto pořád obouváme okované boty a roztáčíme sukně.


 • 31. 8. 2019 14:02
  Olga
  *******

  Milo lektorka, usměvavá, trpělivá. Na hodiny jsem se vždycky těšila. :) Vystoupení na konci školního roku mě děsila, ale pak jsem za ně byla ráda, protože to je motivace jak blázen. Když jsem tančíla - kondice super, postava super, nálada super. :)


 • 31. 8. 2019 7:12
  Iva
  kurz děti

  Moje dcera navštěvovala kurzy Petry ve věku 6-10 let. Petra to s dětmi skvěle umí a dokáže jim trpělivě choreografii tance vysvětlit. Každý kurz byl ukončen představením v divadle. Holčičkám Petra nechala ušít nádherné kostýmy a dětí mělo vždy největší ovace. Rádi na to období a Petru vzpomínáme. Doporučuji


 • 30. 8. 2019 15:59
  Anna B.
  Mohu jenom doporučit!

  Petra je skvělá a hlavně velice trpělivá lektorka, flamenco umí výborně vysvětlit teoreticky i prakticky od úplných základů a dokáže roztančit opravdu každého bez ohledu na talent a předchozí taneční zkušenosti. Velkým bonusem jsou její bohaté zkušenosti a dobrá orientace ve světě jak španělské, tak české flamencové komunity, které nadšeně předává dál svým studentům a dokáže je vtáhnout do tohoto nádherného světa tance, energie a vášně. A díky její osobnosti a empatii se z mnoha jejich dlouholetých studentů stávají přátelé, kteří díky ní a s ní doživotně sdílejí lásku k tomuto nádhernému umění.


 • 30. 8. 2019 14:04
  Irena
  *****

  Petra je nejen výborná a zkušená tanečnice.Je pozitivní,empatická a vstřícná.Její hodiny jsou skutečně přínosné...zkuste si zatančit a nebudete litovat.
  Já už si bez flamenka nedovedu představit taneční prožitek...
  Olééé


 • 30. 8. 2019 13:46
  Petra M.
  *****

  Kurzy tance v Estudiu Feliz mohu vřele doporučit! Je to škola, která se stará o kvalitu, ne o kvantitu! Lektorce Petře záleží na každém studentovi / studentce nenechá nikoho projít rokem ve stresu nebo s nezájmem. Na hodiny se každý týden těším, Petra sama je jako usměvavé slunce! Díky za to!!!


Novější 1

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

Flamenco POETAS!!!

11. 6. 2023 v 19:30

divadlo Městské Knihovny na Praze 1

Těšíme se na Vás!!!

 

**********************

 

 

Nový rozvrh hodin je již aktuální a můžete se přihlásit, těším se na Vás! 

 

Pokud jste v září ještě na dovolené, můžete si hodiny nahradit v jiné lekci

 

Nevíte si rady, co na sebe? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat :-)

 

V roce 2023 oslavíme 25. výročí naší taneční školy 

Česky English

ESTUDIO FELIZ

petra@estudio-feliz.cz

 

RECENZE

příspěvků: 13

Návštěvnost stránek

314806