FLAMENCO

důležité informace pro nováčky

 

FLAMENCO není párový tanec. Na hodinách tančíme bez partnera / partnerky, ale vítáni jsou samozřejmě i muži! 

 

CO NA SEBE?

Doporučuji pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle a nebude vám překážet v protažení těla. Např. dlouhé legíny, přes ně krátkou sukýnku, pohodlné tričko.... A důležité jsou pohodlné, nejlépe starší boty na širším podpatku, které netlačí a nebudete v nich trpět při dupání. Nejsou vhodné tenisky ani botky na jehlovém podpatku. Pokud začínáte, zkuste třeba pohodlné balerínky s menším podpatkem. Boty se dají koupit nebo objednat přímo od španělských výrobců ve studiu, kde je obchůdek Flamenkin. Tel. číslo na paní Jitku Švecovou je 603 417 550. Pokud nechcete do bot ze začátku moc investovat, ve Flamenkinu mají i bazarové flamenkové botky.

Moc prosíme, taneční sály jsou čisté, nenoste na hodiny boty z ulice.

 

KOLIK STOJÍ LEKCE?

Lekce u Petry Šťastné (60 minut) je za cenu 350,- Kč, ale protože všechny lektorky platíme pronájem studia na tři měsíce dopředu, i my potřebujeme jistotu, že studio zaplatíme. Proto jsou ceny kurzů vedeny na 3 trimestry - tedy 12 lekcí a jejich cena je 4200,- Kč. Pokud nemůžete přijít na lekci, každému se to občas stane, domluvte se s Petrou a můžete se dostavit na jinou lekci a hodinu si tak nahradit. Pokud nemůžete nadále chodit, peníze z kurzovného nevracíme!!! Nabízíme Vám profesionální lektorku, věnující se Flamenku více jak 25 let, kvalitní školu otevřenou od roku 1998 a to samo už je známkou kvality!  

Pokud si chcete první lekci pouze vyzkoušet, seznámit se s lektorkou a studiem a potom se teprve rozhodnout, zda budete pokračovat v celém trimestru, není vůbec problém a napište prosím svůj dotaz na tento email: petra@estudio-feliz.cz

 

KDE JE NAŠE STUDIO?

V krásném, pohodlném a plně vybaveném tanečním studiu ITAKA na Vinohradech, kde je kavárna, plně vybavené šatny se sprchou, obchůdek s flamenkovým zbožím a tři taneční sály. Korunní 35, Praha 2 - tram. zastávka "Šumavská". Šatny pro lektorky jsou oddělené. Z ulice najdete bílé prosklené dveře vedle kavárny Lasagneria, poté rovně do vnitrobloku. Šatny pro studentky najdete vlevo, po schodech dolů do suterénu, taneční sály jsou nahoře. 

Důležité osobní věci si prosím berte s sebou do sálu!

Více na www.studioitaka.cz

 

CO SE BUDEME UČIT?

Flamenku je třeba porozumět a mít trpělivost. Tanec není jen pár podupů a potlesků a zatřepání sukýnky.... je to složitá struktura hudby, různých rytmů a stylů. Je to dlouhodobá práce, ale stojí to za to!

Důležité pro mě jako pro vaši lektorku je, abyste se na mých hodinách tance zbavily stresu a zapomněli na běžné starosti! Mým cílem je vás uvolnit, narovnat záda, dobře protáhnout tělo, paže, předloktí a nohy. V každých začátečnických lekcích se věnujeme technice tance Flamenka a poté i trochu choreografie. Tedy žádný stres, vše vysvětluji pomalu a důkladně, nikdo z mých hodin nesmí odejít vynervovaný, ale právě naopak, plný energie a radosti!

Na konci školního roku vystoupíme na divadelních prknech, v divadle Městské Knihovny na Praze 1. Představení je samozřejmě dobrovolné.

V roce 2024 bude  naše divadelní představení v pátek, 21. června 2024 !!!

 

INFORMACE A PŘIHLÁŠKY na e-mailu petra@estudio-feliz.cz

 

 

 

23912_10200470248551820_1720344326_n.jpg

 

 

 

 

Lekce na září 2024 jsou již v novém rozvrhu a můžete si svá místa předem rezervovat

*

CARAMELO

naše nové taneční vystoupení na prknech divadla Městské Knihovny bude v pátek, 21. 6. 2024 od 19:30 hodin 

*

Fotografie z našeho vystoupení POETAS již najdete v galerii 

 

Nevíte si rady, co na sebe? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat :-)

 

Česky English

ESTUDIO FELIZ

petra@estudio-feliz.cz

 negative (2).jpg

RECENZE

příspěvků: 20

Návštěvnost stránek

335809