RECENZE

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
Novější 1
 • 12. 6. 2023 12:07
  Leona
  Flamenco s Petrou

  Je to čirá radost. Nenapadlo by mě, že něco takového někdy vyslovím a nebudu to myslet ironicky. Na hodiny s Petrou se člověk těší, neříká si, uf, dneska se tam musím po práci nějak doplazit a přežít to. Absence jsou minimální, protože její hodiny jsou skvělé a po celý zbytek týdne se těšíte na další. Dokáže rozpohybovat každého, umí vás rozesmát i dojmout, má nejkrásnější ruce a hlavně vás naučí krásnou choreografii, byť tomu zprvu nevěříte, kterou pak v závěrečném vystoupení předvedete s ostatními a máte z toho...čirou radost.


 • 10. 6. 2023 15:03
  Alena
  Flamenco jen s Petrou

  Na flamencu s Petrou oceňuji její velmi milý a podporující přístup ke každému a zároveň důslednost v jednotlivých prvcích choreografie. Skvělé jsou rozcvičky na každé hodině, pro nás kancelářské krysy je to super. ???? Těším se na každou další hodinu.


 • 6. 6. 2023 12:43
  Oleg
  ****

  Petra je úžasný učitel a velký nadšenec do flamenca. Její energie je vždy přítomná a její postoj není nikdy negativní.


 • 5. 6. 2023 9:14
  Marcela Nevečeřalová
  Marcela

  Na flamencu s Petrou oceňuji poctivé rozcvičky a nácvik techniky kroků. Jsem po těžkém úrazu ruky, učím se znovu některé pohyby. Parta lidí je tady výborná, všichni se tady povzbuzují navzájem. V hodinách zapomenete na běžné starosti, unavíte tělo a vyčistíte si hlavu.


 • 4. 6. 2023 22:48
  Pavla
  zažitek začátečníka

  ....na flamenco k Petře může přijít kdokoliv bez ohledu na věk, pohlaví, tělesnou konstituci....
  .....v rytmu nádherných španělských melodií se dokonale odreagujete, nahromaděné napětí přeměníte v krásu a s úsměvem a dokonale vyčištěnou hlavou zase odtačíte....


 • 4. 6. 2023 13:46
  Lukáš
  Flamenco jedině s Petrou!

  Baví mě způsob, jakým Petra vede lekce flamenca - cením si jejího trpělivého přístupu a metod, díky kterým jsem se rychle dostal do tempa naší poutavé choreografie. Těším se na další zdokonalování se pod taktovkou naší skvělé úči :)


 • 2. 6. 2023 21:25
  Lola
  Flamenco

  Lekce s Petrou v jejím studiu jsou skvělé. Je profesionál, ale současně si u ní tanec užijete. Je náročná (a tím Vás posouvá vpřed), ale vlídná a moc milá. Flamenco s ní můžu jen doporučit!


 • 8. 9. 2019 21:36
  Olga
  flamenco

  Těžko bych si vymyslela ještě další superlativy , ale přijďte se přesvědčit!!!!!!!
  Olga


 • 5. 9. 2019 16:20
  Tereza
  *****

  Petrou vedené kurzy flamenka jsou opravdu pro každého. Není trpělivější a laskavější lektorky tance v Praze, takže se nikdo nemusí bát, že si bude připadat hloupě, když nechápe kroky hned na poprvé. Nebo napodruhé. Někdy i napotřetí. Flamenko občas může být i pěkně těžké, ale s Petrou vás nikdy neopustí chuť se do toho obout a trpělivě všechny kroky a variace opakovat, dokud se neprotančíte k potlesku na společném vystoupení na závěr roku. A to je neuvěřitelně fajn pocit!


 • 3. 9. 2019 13:10
  Jana
  zkušenost/recenze

  Flamenco je krásný tanec... lektorka Petra je laskavá a krásná talentovaná dáma s velkou mírou empatie a vstřícnosti...je třeba něco dodávat? Oleee ;)


Novější 1

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

 

 

Lekce na září 2024 jsou již v novém rozvrhu a můžete si svá místa předem rezervovat

*

CARAMELO

naše nové taneční vystoupení na prknech divadla Městské Knihovny bude v pátek, 21. 6. 2024 od 19:30 hodin 

*

Fotografie z našeho vystoupení POETAS již najdete v galerii 

 

Nevíte si rady, co na sebe? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat :-)

 

Česky English

ESTUDIO FELIZ

petra@estudio-feliz.cz

 negative (2).jpg

RECENZE

příspěvků: 20

Návštěvnost stránek

337164