FLAMENCO

informace pro nováčky

 

* FLAMENCO není párová tanec. Na hodinách tančíme bez partnera / partnerky, ale vítáni jsou samozřejmě i muži! 

 

CO NA SEBE?

Doporučuji pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle a nebude vám překážet v protažení těla. Např. dlouhé legíny, přes ně krátkou sukýnku, pohodlné tričko.... A důležité jsou pohodlné, nejlépe starší boty na širším podpatku, které netlačí a nebudete v nich trpět při dupání. Nejsou vhodné tenisky ani botky na jehlovém podpatku. Pokud začínáte, zkuste třeba pohodlné balerínky s menším podpatkem. Boty se dají koupit nebo objednat přímo od španělských výrobců ve studiu, kde je obchůdek Flamenkin. Tel. číslo na paní Jitku Švecovou je 603 417 550. Pokud nechcete do bot ze začátku moc investovat, ve Flamenkinu mají i bazarové flamenkové botky.

Moc prosíme, taneční sály jsou čisté, nenoste na hodiny boty z ulice.

 

KDE JE NAŠE STUDIO?

V krásném, pohodlném a plně vybaveném tanečním studiu ITAKA na Vinohradech, kde je kavárna, plně vybavené šatny se sprchou, obchůdek s flamenkovým zbožím a tři taneční sály. Korunní 35, Praha 2 - tram. zastávka "Šumavská". Šatny pro lektorky jsou oddělené. Z ulice najdete bílé prosklené dveře vedle kavárny Lasagneria, poté rovně do vnitrobloku. Šatny pro studentky najdete vlevo, po schodech dolů do suterénu, taneční sály jsou nahoře. 

Důležité osobní věci si prosím berte s sebou do sálu!

Více na www.studioitaka.cz

 

CO SE BUDEME UČIT?

Flamenku je třeba porozumět a mít trpělivost. Tanec není jen pár podupů a potlesků a zatřepání sukýnky.... je to složitá struktura hudby, různých rytmů a stylů. Je to dlouhodobá práce, ale stojí to za to!

Důležité pro mě jako pro vaši lektorku je, abyste se na mých hodinách tance zbavily stresu a zapomněli na běžné starosti! Mým cílem je vás uvolnit, narovnat záda, dobře protáhnout tělo, paže, předloktí a nohy. V každých začátečnických lekcích se věnujeme technice tance Flamenka a poté i trochu choreografie. Tedy žádný stres, vše vysvětluji pomalu a důkladně, nikdo z mých hodin nesmí odejít vynervovaný, ale právě naopak, plný energie a radosti!

Na konci školního roku vystoupíme na divadelních prknech, v divadle Městské Knihovny na Praze 1. Představení je samozřejmě dobrovolné.

V roce 2024 bude  naše divadelní představení v pátek, 21. června 2024 !!!

 

INFORMACE A PŘIHLÁŠKY na e-mailu petra@estudio-feliz.cz.

Těším se na Vás!  - Petra Šťastná

 

23912_10200470248551820_1720344326_n.jpg

 

 

 

 

KURZ tance pro úplně nové začátečníky od LEDNA 2024 je možný, napište mi prosím na e-mail petra@estudio-feliz.cz

*

Pro velký zájem otevíráme ještě jeden nový kurz tance pro začátečníky! Každé úterý, 19:00 - 20:00 hodin!

*

Fotografie z našeho vystoupení POETAS již najdete v galerii 

NOVÝ ROZVRH HODIN všech lekcí pro rok ´23 - ´24 je již připraven!

*

Nevíte si rady, co na sebe? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat :-)

 

Česky English

ESTUDIO FELIZ

petra@estudio-feliz.cz

 negative (2).jpg

RECENZE

příspěvků: 20

Návštěvnost stránek

333557