RECENZE

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
Starší 1
 • 30. 8. 2019 13:25
  Tereza
  Recenze

  Petra je nejen skvělá tanečnice, ale také trpělivá a úžasně pozitivní lektorka, která umí nadchnout pro tanec nejen dospělé, ale i děti. Její kurzy navštevuji již několik let a letos se už těší i má dcera.


 • 30. 8. 2019 13:26
  Helena
  *****

  Petu Šťastnou znám asi deset let. Je to ta nejmilejší, ale zároveň velmi profesionální učitelka flamenka, která mě nadchla pro tento krásný tanec hned od první hodiny. Za mě pět hvězdiček z pěti ????


 • 30. 8. 2019 13:32
  Pavla
  *****

  Na tyto kurzy nedám dopustit! Péťa je určitě suverénně nejtrpělivější učitelka flamenka v celé Praze. Rozená pedagožka a šikovná choreografka. Nenásilným, zábavným důrazem každého donutí připadat si jako opravdová andaluská cikánka!


 • 30. 8. 2019 13:46
  Petra M.
  *****

  Kurzy tance v Estudiu Feliz mohu vřele doporučit! Je to škola, která se stará o kvalitu, ne o kvantitu! Lektorce Petře záleží na každém studentovi / studentce nenechá nikoho projít rokem ve stresu nebo s nezájmem. Na hodiny se každý týden těším, Petra sama je jako usměvavé slunce! Díky za to!!!


 • 30. 8. 2019 14:04
  Irena
  *****

  Petra je nejen výborná a zkušená tanečnice.Je pozitivní,empatická a vstřícná.Její hodiny jsou skutečně přínosné...zkuste si zatančit a nebudete litovat.
  Já už si bez flamenka nedovedu představit taneční prožitek...
  Olééé


 • 30. 8. 2019 15:59
  Anna B.
  Mohu jenom doporučit!

  Petra je skvělá a hlavně velice trpělivá lektorka, flamenco umí výborně vysvětlit teoreticky i prakticky od úplných základů a dokáže roztančit opravdu každého bez ohledu na talent a předchozí taneční zkušenosti. Velkým bonusem jsou její bohaté zkušenosti a dobrá orientace ve světě jak španělské, tak české flamencové komunity, které nadšeně předává dál svým studentům a dokáže je vtáhnout do tohoto nádherného světa tance, energie a vášně. A díky její osobnosti a empatii se z mnoha jejich dlouholetých studentů stávají přátelé, kteří díky ní a s ní doživotně sdílejí lásku k tomuto nádhernému umění.


 • 31. 8. 2019 7:12
  Iva
  kurz děti

  Moje dcera navštěvovala kurzy Petry ve věku 6-10 let. Petra to s dětmi skvěle umí a dokáže jim trpělivě choreografii tance vysvětlit. Každý kurz byl ukončen představením v divadle. Holčičkám Petra nechala ušít nádherné kostýmy a dětí mělo vždy největší ovace. Rádi na to období a Petru vzpomínáme. Doporučuji


 • 31. 8. 2019 14:02
  Olga
  *******

  Milo lektorka, usměvavá, trpělivá. Na hodiny jsem se vždycky těšila. :) Vystoupení na konci školního roku mě děsila, ale pak jsem za ně byla ráda, protože to je motivace jak blázen. Když jsem tančíla - kondice super, postava super, nálada super. :)


 • 1. 9. 2019 15:01
  Zuzana Přikrylová
  Zuzana *****

  Když se ohlédnu nazpátek, tak s Petrou tančím víc než 15 let. Každý učitel musí mít radost, kkyž učí talentovaného žáka a vidí jeho pokroky. Ne každý učitel má trpělivost s žáky, kterým příroda talent nedala , ale tam je třeba jeho práci ocenit dvojnásob. Petra má pořád hodně trpělivosti a empatie pro nás taneční " dyslektiky" a proto pořád obouváme okované boty a roztáčíme sukně.


 • 2. 9. 2019 13:59
  Martina
  Lekce si nemůžu vynachválit

  Na tyto taneční kurzy chodím už dlouho. Je to skvělé spojení pohybu, hudby a přátelské party lidí, kterým se líbí flamenko.
  Lektorka Péťa Šťastná je perfektní, vždycky nás motivuje a zařídí nám možnost nějakého vystoupení, což je parádní povzbuzení nejen pro nás-tanečnice, ale i naše příbuzné a blízké :)
  Chodit do Estudia Feliz k Pétě je super koníček :)
  Díky.


Starší 1

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

 

 

Lekce na září 2024 jsou již v novém rozvrhu a můžete si svá místa předem rezervovat

*

CARAMELO

naše nové taneční vystoupení na prknech divadla Městské Knihovny bude v pátek, 21. 6. 2024 od 19:30 hodin 

*

Fotografie z našeho vystoupení POETAS již najdete v galerii 

 

Nevíte si rady, co na sebe? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat :-)

 

Česky English

ESTUDIO FELIZ

petra@estudio-feliz.cz

 negative (2).jpg

RECENZE

příspěvků: 20

Návštěvnost stránek

337162