FLAMENCO - taneční kurz pro děti

 

(6 - 15 let)

 

KDE: Taneční studio ITAKA - Korunní 35, Praha 2 Vinohrady

Krásné a plně vybavené taneční studio se šatnou, sprchou, kavárnou a třemi tanečními sály. Je zde také obchůdek Flamenkin se vším, co potřebujete k tanci.

 

KDY: 

STŘEDA 17:00 - 18:00 hodin

střední červený  sál

I. trimestr - od 11. 9. - do 27. 11. 2019 / 12 hodin / cena 3000,- 

 

KURZ BUDE OTEVŘEN POUZE PO PŘIHLÁŠENÍ MIN. 10 dětí!

 

CO NA SEBE:

na kurzy naprosto stačí pohodlné oblečení, jako legínky, krátká nebo delší pohodlná sukýnka. Není třeba hned děti oblékat ve španělském stylu. Dále pohodlné botičky, jako balerínky nebo boty s malým podpatkem. Pokud byste chtěli do budoucka koupit pravé dětské flamenkové boty, dají se objednat v obchůdku Flamenkin ve studiu.

 

CO JE NAŠÍM CÍLEM:

dětské kurzy Flamenka nejsou jen o "zuřivém dupání", ale především o práci na dobrém držení těla, práci na rytmice a zvládnutí jedné malé choreografie, kterou děti na konci školního roku zatančí v divadle na vlastním představení.

 

Taneční představení v divadle bude na konci června, pravděpodobně nějakou neděli večer. Informace upřesním v průběhu školního roku.

 

PLATBA:

cena trimestru - 12 hodin je 3000,-. Kurz se platí najednou (nelze platit jednotlivě po hodinách) PO PRVNÍ HODINĚ !!! Tedy pokud Vám Vaše dítko řekne, že ho kurz nebaví, nemusíte mi kurz platit a můžete se tedy rozhodnou až po první hodině - ve středu 11. 9. 2019.

Další trimestr se platí na začátku ledna 2020 a poté na začátku dubna 2020.

Pokud Vaše dítko onemocní nebo nemůže přijít, bohužel hodiny propadají, kurzovné nevracíme.

 

RODIČE:

rodiče na kurzu nejsou, ale pokud potřebujete ve studiu počkat, je zde kavárna, kde si můžete dát něco dobrého. V okolí Vinohrad  a Korunní ulice najdete také spousty zajímavých kaváren. 

 

JAK SE PŘIHLÁSIT:

stačí e-mailem na petra@estudio-feliz.cz

Potřebuji kontakt na rodiče (e-mail a telefon) a jméno Vašeho dítka.

 

LEKTORKA:

Petra Šťastná - vystudovala Pražskou Taneční Konzervatoř s oborem pedagogiky.  Estudio Feliz, škola kterou založila je otevřená od roku 1998 a kurzy pro děti vyučovala v průběhu 15 let.

 

curso-para-niños.jpg

 

Česky English

ESTUDIO-FELIZ

petra@estudio-feliz.cz

Od 1.9.2007 máme nové stránky

Recenze

příspěvků: 13

Návštěvnost stránek

218896
FLAMENCO